Szkolenie z zakresu zagrożenia atakiem terrorystycznym z epizodem „active shooter”

Szkolenie dedykowane jest dla:

• banków,
  • szpitali,
  • biur,
  • urzędów,
  • szkół,
  • punktów obsługi klienta,
  • kantorów  i innych.

Celem szkolenia jest przygotowanie na sytuację kryzysową związaną z bezpośrednim zagrożeniem ze strony napastnika.

Szkolenia składa się z dwóch etapów:

1. Szkolenie teoretyczno-warsztatowe obejmujące:

• psychologię zagrożenia terrorystycznego,
  • postawy ofiary i agresora,
  • zachowania wskazane i zachowania zabronione.

2. Szkolenie praktyczne obejmujące:

• symulację zdarzenia ataku terrorystycznego
  • ewakuacja z udziałem służb specjalnych
  • wzywanie pomocy i współpraca z terrorystą
  • zachowania wskazane i zachowania zabronione.