Budowanie pozytywnych relacji – Akademia Świadomego Rodzica

Termin

Kategoria:

Umiejętność budowania pozytywnych relacji w rodzinie. Co zrobić żeby rodzina była jak drużyna. Jak zbudować i realizować, ramię w ramię, wspólne cele doskonale się przy tym bawiąc – o tym porozmawiamy podczas kolejnego spotkania w ramach Akademii Świadomego Rodzica.
 
Podczas warsztatów rodzice będą zdobywać wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz umiejętności, które pozwolą im radzić sobie w wielu trudnych dla nich sytuacjach wychowawczych. Prawidłowa komunikacja z dzieckiem, wyrażanie akceptacji dla osoby dziecka i jednoczesne stawianie czytelnych granic to podstawowe warunki zapobiegające wejściu dziecka na drogę różnego typu uzależnień oraz stosowaniu przez nie agresji i przemocy. Warsztaty pokażą również rodzicom jak prawidłowo kształtować relacje z dzieckiem, ważność pielęgnacji uczuć, konieczność poznania wzajemnych potrzeb oraz sposoby okazywania wsparcia.
 
Obowiązją zapisy:
1. e-mailowo: ewa.krawczyk@fundacjaart.pl
2. telefonicznie: 696 083 871
3. osobiście w lokalu: Sawinkowa 8 (dawniej Dąbrowszczaków)
 
Warsztaty organizowane są przez Fundacja ART w ramach projektu #JesteświelewART współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawa.
Terminy