Atrakcyjność psychofizyczna – narzędzie wpływu społecznego

Program szkolenia:

1. Co odróżnia manipulację od wpływu społecznego – atrybuty, formy, poziomy występowania.
  2. Czym jest atrakcyjność psychofizyczna?
  3. Jakie wyznaczniki atrakcyjności psychofizycznej posiadam i czy działają one na moją korzyść czy przeciwko mnie?
  4. W jaki sposób zbuduję i wykreuję swoją atrakcyjność psychofizyczną?
  5. Strategie wzbudzania sympatii.
  6. Techniki natychmiastowego nawiązania dobrego kontaktu z drugą osobą.
  7. Techniki zdobywania natychmiastowej akceptacji ze strony innych osób.

Forma szkolenia:

warsztat interaktywny:

• Ćwiczenia indywidualne i grupowe
  • Obserwacja i analiza indywidualnych aspektów atrakcyjności psychofizycznej
  • Feedback
  • Projektowanie zmian i wzmacnianie istniejących zasobów
  • Wskazówki działania
  • Analiza przypadków
  • Dyskusja grupowa
  • Mini-wykłady

• Rozliczenie w formie przekazania darowizny na Fundację. Fundacja przeznaczy darowiznę ze szkoleń na cele statutowe: na prowadzenie Klubu Terapeutycznego A.R.T. – który swoją pomocą obejmuje dzieci, młodzież oraz dorosłych.
  • Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 7 dni od wysłania zgłoszenia, ale nie później niż przed rozpoczęciem szkolenia na konto: Best Practice Sp. z o.o., ul. Dalanowska 48 lok.61, 03-566 Warszawa; NIP 1132851103; BPH ; 29106000760000338000065531.
  • Rezygnacji z warsztatów należy dokonać w formie pisemnej. Brak wpłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z udziału.
  •  Best Practice Sp. z o.o. (Grupą Fundamenti) zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie warsztatów oraz, w szczególnych wypadkach, zmiany terminu.

Miejsce: Szkolenie odbywać się w siedzibie Fundacji A.R.T. www.fundacjaart.pl

Ekspert szkolenia: dr Monika Gmurek (poznaj naszego Eksperta http://www.przeciwprzemocy.pl/ludziefundacji/monika-gmurek-ekspert-fundacji-a-r-t-przeciwprzemocy-pl/ )