Akademia Świadomego Rodzica

Termin

Kategoria:

Podczas warsztatów rodzice będą zdobywać wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz umiejętności, które pozwolą im radzić sobie w wielu trudnych dla nich sytuacjach wychowawczych. Prawidłowa komunikacja z dzieckiem, wyrażanie akceptacji dla osoby dziecka i jednoczesne stawianie czytelnych granic to podstawowe warunki zapobiegające wejściu dziecka na drogę różnego typu uzależnień oraz stosowaniu przez nie agresji i przemocy. Warsztaty pokażą również rodzicom jak prawidłowo kształtować relacje z dzieckiem, ważność pielęgnacji uczuć, konieczność poznania wzajemnych potrzeb oraz sposoby okazywania wsparcia.
 
Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o szumach komunikacyjnych w rodzinie. Będzie to krótki warsztat, podczas którego odkryjemy jak mówić żeby nas słychano, jak pytać żeby nam odpowiadano.
 
Warsztaty połączone z porankiem filmowym dla dzieci, które będą mogły zagłębić się w pełen emocji świat filmu „W głowie się nie mieści”.
 
Obowiązją zapisy:
1. e-mailowo: ewa.krawczyk@fundacjaart.pl
2. telefonicznie: 696 083 871
3. osobiście w lokalu: Dąbrowszczaków 8 lok. 111
 
Warsztaty organizowane są przez Fundacja ART w ramach projektu #JesteświelewART współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawa.
Terminy