O nas

Szkoła Praktycznych Umiejętności Społecznych wchodzi w skład Grupy Fundamenti – dynamicznie rozwijającej się marki. Nasz zespół łączy szerokie doświadczenie w organizowaniu szkoleń, outdoorów  i konferencji na polskim rynku.

image001 (1)

Modelarnia Kompetencji- szkolenia zamknięte

Wizją i celem naszej działalności jest adekwatność produktów w odpowiedzi na potrzeby Klienta, czyli przyglądamy się kulturze organizacyjnej Klienta, słuchamy, badamy i tworzymy mapę obszarów budowania rozwiązań dając realne narzędzia pracy.

S.P.U.S- szkolenia otwarte

Dobre szkolenie, spotkanie czy też konferencja oparte na gruntownej  analizie potrzeb firmy, to nie moda, lecz prosty rachunek finansowy. Koszt doradztwa i szkoleń jest bowiem wielokrotnie niższy od uzyskiwanych później korzyści. Kiedy zaś do samego procesu szkoleniowego dołożymy trochę: emocji po to, by wiedza trafiała mocniej do adresatów i humoru po to, co słuszne nie było śmiertelnie nudne, to możemy spotkać się razem na szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Szkołę Praktycznych Umiejętności Społecznych.

Best Practice- eventy, konferencje na zlecenie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne i nowatorskie wyjazdy w różne miejsca zarówno w Polsce jak i w Europie. Starając się nadążyć za ciągle posuwającym się w przód trendem, nasza oferta co roku jest poszerzana o nowe pomysły, którymi chcemy zainteresować bardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z licznymi hotelami i ośrodkami zaproponujemy Państwu optymalne miejsce do przygotowania spotkania. Zaprosimy dla Państwa gości, przygotujemy transport, identyfikatory, certyfikaty, oraz dodatkowe atrakcje.