Szkoła Praktycznych Umiejętności Społecznych wchodzi w skład Grupy Fundamenti

Grupa Fundamenti to dynamicznie rozwijająca się marka. Nasz zespół ekspertów łączy szerokie i różnorodne  doświadczenia w przygotowaniu, projektowaniu i realizacji wszelkich działań i aktywności wspierających rozwój i integrację kapitału ludzkiego w organizacji.

Wyróżnia nas etyczne działanie i indywidualne podejście do Klienta, co owocuje długoterminową współpracą i doskonały relacjami biznesowymi. Zawsze stawiamy na efektywność i wysoką jakość usług, dzięki czemu przyczyniamy się do podniesienia rezultatów biznesowych naszych Klientów. Oferowane szkolenia posiadają autorskie programy bazujące zarówno na praktyce trenerskiej, jak i doświadczeniu zawodowym, biznesowym naszych ekspertów.

Wizją i celem naszej działalności jest adekwatność produktów w odpowiedzi na potrzeby Klienta, czyli przyglądamy się kulturze organizacyjnej Klienta, słuchamy, badamy i tworzymy mapę obszarów budowania rozwiązań dając realne narzędzia pracy.