Eventy / Wydarzenia

DSC05109Spotkania wyjazdowe/outdoory, umożliwiają oderwanie się od codziennej pracy i całkowite skupienie na proponowanych zajęciach.  Taka formuła spotkania powoduje efekt synergii dzięki połączeniu pracy warsztatowej z aktywnym spędzeniem czasu, inspiruje pracowników do wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w swojej firmie, integruje zespół.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne i nowatorskie wyjazdy w różne miejsca zarówno w Polsce jak i w Europie. Nasza oferta co roku jest poszerzana o nowe pomysły, którymi chcemy sprostać najbardziej wymagającym klientom. Dzięki współpracy z licznymi hotelami i ośrodkami zaproponujemy Państwu optymalne miejsce do przygotowania spotkania. Zaprosimy dla Państwa gości, przygotujemy transport, identyfikatory, certyfikaty, oraz dodatkowe atrakcje.

 

 

Nasze doświadczenie i współpraca z licznymi hotelami i ośrodkami pozwala nam zaproponować Państwu optymalne rozwiązanie:

  1. Potrzebujesz Mówcy- proszę bardzo, wejdź na naszą stronę i zerknij na doświadczenie współpracujących z nami Ekspertów: http://celebritylecture.pl/
  2. Chcesz, abyśmy zarekomendowali hotel? Lista współpracujących z nami Hoteli i Ośrodków sukcesywnie będzie pojawiać się właśnie w tym miejscu: http://spus.edu.pl/eventy/rekomendowane-hotele/
  3. Zadbamy o  Państwa gości- przygotowując zaproszenia, identyfikatory, certyfikaty.
  4. Zadbamy o transport,
  5. Dodatkowe atrakcje, zerknij i zobacz : http://spus.edu.pl/eventy/wieczory-tematyczne/
  6. Każdy wyjazd jest ubezpieczony (OC, NNW)
  7. Ważnym elementem naszej pracy jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas imprez.  Wszystkie imprezy od pikniku rodzinnego po imprezę masową wiążą się z pewnym ryzykiem. Aby to ryzyko zminimalizować proponujemy przekazać na nam organizację zabezpieczenia medycznego Państwa przedsięwzięć.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen wachlarz usług medycznych niezbędnych do profesjonalnego zabezpieczenia każdej imprezy. Doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra pozwolą Państwu zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo w trakcie każdego organizowanego przez Państwa wydarzenia. Pracujemy z najlepszymi Ratownikami z Centrum Medycznego Fundamenti: http://cmfundamenti.pl/obstawy-medyczne/

Współpracujemy z INSTRUKTORAMI, którzy posiadają długoletnie doświadczenie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne i nowatorskie wyjazdy w różne miejsca zarówno w Polsce jak i w Europie.

Starając się nadążyć za ciągle posuwającym się w przód trendem, nasza oferta co roku jest poszerzana o nowe pomysły, którymi chcemy zainteresować bardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie przygotować wyjazdy dla każdej firmy, staramy się dostosować do budżetów, a nasze usługi są na najwyższym poziome, co mamy udokumentowane licznymi referencjami.

Pikniki i Festyny
Rekomendowane Hotele
Wieczory Tematyczne
Szkolenia i Obstawy Medyczne
Szkolenia Outdorowe
Konferencje, spotkania firmowe